Guardiola i nxehur keq : argjentinasit përhapin gënjeshtra

Kohët e fundit, ka pasur lajme se federata argjentinase e futbollit është e interesuar për shërbimet e trajnerit aktual të Mançester Sitit, Pep Guardiola, duke qenë se përfaqësuesja argjentinase ende nuk ka trajner zyrtar të krye të saj, mbas largimit nga ajo të trajnerit të deritanishëm, Horhe Sampaoli. Presidenti i federatës së lartpërmendur argjentinase, Klaudio

Vazhdoni leximin →

Çfarë ndodh tek Juventusi, a do ta shkatërrojnë sherret këtë sezon?!

Zyrtarisht nuk ndodh kurrë asgjë. As kur Pol Pogba po largohej tek Mançester Junajtidi, Juventusi nuk konfirmonte. Punë e vet, pasi klubi nuk dëshiron “telenovelat”, veçse momenti duket sërish i vështirë dhe “përbetimet” për të përgënjeshtruar lajmet sikur nuk pijnë shumë ujë. Informacioni nga Italia është që Juventusi ka krisje në skuadër, dhe kjo sipas

Vazhdoni leximin →