Ej Nejmar, ndonjëherë ia vlen të mos jesh në fushë!

Shokët e tij kaluan një mbrëmje aspak të lehtë në fushën e “Kamp Nout” në ndeshjen e kthimit të Kupës së Mbretit ndaj Bilbaos, ndërsa ai vetë ndodhej në një “botë” tjetër. Nejmar përfitoi nga fakti që ishte i pezulluar për kët përballje dhe zgjodhi një spektakël tjetër. Së bashku me të dashurën e tij,

Vazhdoni leximin →

Guardiola përgatitet për Totenhemin me lojtarët në kinema!

Nëse do të kopjonim të famshmin “Jovan Bregu” do të thoshim “po, ç’sinema more, koha për sinema është tani”. Ndoshta kështu po thonë edhe tifozët e Mançester Siti ndërsa kanë marrë vesh se Pep Guardiola i ka marrë me vete lojtarët në kinema, në prag të përballjes së madhe të Premierit ndaj Totenhemit. Dueli për

Vazhdoni leximin →