Guardiola me një ofertë të re për Fabregasin e Çelsit

Pep Guardiola dhe ManSiti do t’i dërgojnë një ofertë të re Çelsit për mesfushorin e këtij të fundit, Fabregas, qysh këtë sezon dimëror të transferimeve. Sipas medias angleze, ekipi “civil” është gati që të paguajë 20 milionë sterlina për futbollistin spanjoll që ka shkëlqyer, kur ka luajtur me Arsenalin, ndërkohë që ai ka luajtur edhe

Vazhdoni leximin →