Karolina Bojar, arbitrja më sexy në botë, tifoze e…Barcelonës!

Quhet Karolina Bojar. Është 20 vjec dhe konsiderohet si arbitri më sexy e botës. E dashuruar pas futbollit dhe praktikante e running, polakja Karolina Bojar studion të Drejtën në universitet, ndërkohë që ushtron profesionin e arbitres në kategorite inferiore në futbollin e vendit të saj. Synimi i 20 vjecares është që të ketë një karrierë

Vazhdoni leximin →

Karolina Bojar, arbitrja 20 vjecare që po cmend rrjetet sociale

Vë drejtësinë në fushën e futbollit, por së fundmi ajo po çmend rrjetin social të momentit; Instagramin. Po flasim për Karolina Bojar, 20 vjeçaren polake që është në rolin e arbitres. Fotot e publikuara së fundmi të saj tashmë kanë filluar të shpërndahen edhe në rrjete të tjera sociale si Facebook nga admiruesit e futbollit

Vazhdoni leximin →