Merr fund kalvari i vitit 2021 për Sergio Ramosin!

Ende nuk është e sigurt që do të luajë menjëherë për Paris SG, por lajmet nga Franca janë q ëish-kapiteni i Realit e ka lënë pas kujtimin e operacionit në gju dhe dëmtimin. Kalvari i vitit 2021 tashmë ka përfunduar dhe mbrojtësi i qendrës është në dispozicion të trajnerit Maurisio Poçetino për ndeshjen e Ligës

Vazhdoni leximin →