Interi, ose vendi i parajses per Hapoel

Europa League filloi dhe përfundoi shumë keq per Interin. Pavarësisht ndryshimeve në pankinë te skuadra zikaltër gjërat mbeten ne vend dhe tani Interi e sheh veten të eliminuar nga ky kompetizion në një sezon që përkufizohet si më i dobëti i kësaj skuadre. Në 5 ndeshje të grupit, Interi ka mundur të grumbullojë vetëm 3

Vazhdoni leximin →

Sikur në portën e Interit të mos ishte Handanoviç…

Humbja e djeshme me Sauthempton e komplikoi shumë të ardhmen e Interit në Europa League. Pas katër ndeshjeve të luajtura në këtë kompeticion, Interi ka vetëm tri pikë, ndërkohë që ka humbur po kaq ndeshje, ndaj Spartës së Pragës, izraelitëve të Hapoel Ber Sheva dhe mbrëmë në Angli. Por nëse në portë nuk do të

Vazhdoni leximin →