Jessica Ziolek tregon rezultatet e stërvitjes: Krenare

Jessica Ziolek, e fejuara e futbollistit të Napolit, Arkadiusz Milik, në javët e fundit kishte vendosur të ndërmerrte një plan për të dobëuar dhe rimodeluar akoma më shumë trupin e saj dhe rezultatin ajo e tregoi në postimin e bërë në profilin e saj në rrjetin social Instagram. ‘Stërvitem prej 6 javësh dhe kam humbur

Vazhdoni leximin →