Napoli humb pjesët, Fabian Ruiz, pozitiv me Covid-19

Gennaro Gattuso merr lajme të këqija pasi do t’i duhet të bëjë pa Fabian Ruiz në sfidën kundër Fiorentinës në kampionat dhe atë ndaj Juventusit në finalen e Superkupës së Italisë të mërkurëm. Futbollisti spanjoll rezultoi pozitiv me Covid 19 pas xhiros së radhës së testeve të kryera nga skuadra e Napolit. Fabian Ruiz do

Vazhdoni leximin →