Ajeti në krizë, shumë larg formacionit të Mihajloviç

Aventura e Arlind Ajetit tek Torino nuk është një histori suksesi, madje periudha që nga dita kur është afruar në klubin “Granada” është mirë të mos kujtohet. Mbrojtësi i Kombëtares tonë ka kaluar një dëmtim disa javor dhe prej kohësh është i gatshëm për trajnerin Mihajloviç, por me uniformën e Torinos ka luajtur vetëm një

Vazhdoni leximin →