Polemika në Argjentinë: Dybala ka tradhëtuar Orianën

Lidhja e Paulo Dybalës dhe Oriana Sabatinit është në krizë? Është e cuditshme ta thuash kur sheh postimet romantike të ciftit në rrjetet sociale, e megjithatë në Argjentinë askush nuk ka dyshime; sulmuesi I Juventusit ka tradhëtuar këngëtaren që këto ditë do të nxjerrë këngën e saj të re ‘Tuyyo’ Sipas disa portaleve të specializuara

Vazhdoni leximin →

Juventus, Agnelli hap rrugën për rinovimin e Dybalas

Andrea Agnelli hap rrugën për rinovimin e kontratës me Paulo Dybalan dhe kjo ndodhi pas deklaratës që bëri sulmuesi argjentinas pas ndeshjes me Genoan kur pohoi dashurinë e madhe që kishte për klubin torinezz. ‘E dëgjova me shumë kënaqësi për dashurinë e tij ndaj Juventusit, ne e shohim atë këtu me ne-tha Agnelli në ceremonine

Vazhdoni leximin →