Dencia, netë të nxehta me Pol Pogba

Në pritje për të shpërthyer me magjinë e tij dhe golat për tifozët e Mançester Junaitid, Pol Pogba është duke i kushtuar shumë vëmendje edhe të fejuarës së tij. Sipas një klienti të “Lowri Hotel”, Pol ka qenë shumë aktiv në marrdhëniet me këngëtaren afrikane Dencia, në orën 3-4 të mëngjesit. “Ishte si një film

Vazhdoni leximin →