Xhaka përse nuk të mbajnë këmbët? Bëhu gati për tubin…

Shumë përdorues të rrjetit social “Twitter” kanë ngritur polemika rreth asaj se a ishte zvicerani me origjinë shqiptare, Granit Xhaka, i dehur në humbjen turpëruese të Arsenalit ndaj Crystal Palace. Arsenal humbi 3 me 0, dhe një numër lojtarësh në ekipin londinez u kritikuan ashpër pas kësaj ndeshjeje, përfshirë Hector Bellerin, Mesut Ozil dhe Shkodran Mustafi, por

Vazhdoni leximin →