“Spartanët” Berisha e Gjimshiti, më të fortë se CR7-ta

Juventusi mund të jetë një “makinë e pandalshme”, por ndodh që të ketë edhe defekte. Përkundër një sezoni të shkëlqyer në Serinë A, dhe prezencës së jashtëzakonshme të Ronaldos, kampionët në fuqi gjetën përballë këtë mesjavë, një kundërshtar që “ua mori dorën”. Në Kupën e Italisë, nuk ishte as Interi, Napoli, Milani, Roma apo Lacio,

Vazhdoni leximin →