Balotelli drejt rikthimit në Serie A

Sulmuesi italian Mario Balotelli mund të rikthehet sërish në Serie A në merkaton e janarit. 33-vjeçari aktualisht luan në Turqi me Adana Demirspor, me të cilin ka një kontratë deri në vitin 2025. Balotelli nuk luan që nga mesi i nëntorit për shkak të dëmtimit, që e detyroi t’i nënshtrohej një operacioni në gju pas

Vazhdoni leximin →

Balotelli kritikon mediat pas aksidentit

Mario Balotelli ka reaguar për herë të parë për aksidentin në të cilin u përfshi mbrëmjen e së enjtes në Brescia. Në një prononcim të bërë këtë të premte, Balotelli u shpreh se nuk mund ta kuptoj pse merren me aksidentin e tij kur ka shumë probleme për të shkruajtur apo folur në media. “Ka

Vazhdoni leximin →

Balotelli e Dayane Mello ‘kapen mat’ nga revista ‘Chi’

Cifti nuk është ndarë, Mario Balotelli dhe Dayane Mello vijojnë të frekuentojnë njëri-tjetrin. Lajmi i bujshëm vjen nga revista italiane e specializuar në kronikat rozë ‘Chi’ që publikoi foto e takimit mes sulmuesit të Monzas dhe ish konkurrentes së ‘Grande Fratello VIP’. ‘Një natë e kaluar së bashku e ciftit që është krijuar që në

Vazhdoni leximin →

Flirtim i ri për Balotellin? Ai e mohon: Jam ende beqar

Mario Balotelli është kthyer të jetë protagonist në fushë me fanelën e Monzas, por ai është në këtë rol edhe në lajmet e kronikave rozë dhe mohon zërat për një flirt të mundshëm me Nicole Mazzocato që kanë shpërthyer së fundmi. ‘Jam ende beqar, rrini të qetë! Fuck fake gossip-ishte përgënjeshtrimi i Mario Balotellit nëpërmjet

Vazhdoni leximin →

Akoma polemika, Balotelli: Jam stërvitur gjithnjë, ejani më shihni

‘Nuk kam lënë asnjë seancë stërvitore-kështu iu është përgjigjur Mario Balotelli kritikave të ditëve të fundit nëpërmjet rrjeteve sociale. ‘Gjithnjë jam stërvitur, madje bëj punë të dyfishtë-shkruan sulmuesi italian-nëse nuk besoni, ejani këtu të shihni. Tani mjaft më me pyetje’ Prej disa javësh raportet mes Mario Balotellit dhe klubit të Brescias kanë arritur në pikën

Vazhdoni leximin →