Luis Suarez, mbreti i mbretërve

Luis Suarez ka fituar menjëherë Atleticon e Madridit.Uruguajani debutoi me një dygolësh te skuadra e Los Colchoneros ku u transferua pasi la Barcelonën dhe 7 golat në 4 ndeshjet e fundit e kanë katapultuar jo vetëm drejt fronit të shënuesit më të mirë të La Liga, por është edhe shënuesi I më I mirë në

Vazhdoni leximin →

Familja Suarez, në pritje të një Krishtlindje ndryshe

Luis Suarez dhe familja e tij po numërojnë ditët deri në Krishtlindje dhe tashmë kanë hyrë plotësisht në atmosferën e festave. Bashkëshortja e sulmuesit të Atletico Madrid iu drejtua rrjeteve sociale për t’u treguar ndjekësve foton tradicionale familjare të Krishtlindjes ku ndodhet cifti dhe 3 fëmijët e tyre, Delfiba, Benjamin dhe Lautaro ‘Një krishtlindje ndryshe,

Vazhdoni leximin →