Legjenda kolumbiane Asprilja sulmon Realin, ekip minjsh!

Ende vazhdojnë komentet dhe polemikat që shkaktoi ndeshja e dytë çerekfinale mes Ralit të Madridit dhe Bajernit të Mynihut, me anë të së cilës ekipi titullmbajtës (Reali) arriti që të dalë në gjysmëfinale të Ligës se Kampioneve me ndihmën e gjyqtarit kryesor, Viktor Kasai. Ky gjyqtar hungarez, me vendimet e tij mjaft të diskutueshëm, shumica

Vazhdoni leximin →