Gjyqtari i “El Klasikos” doli nga “Bernabeu” me bluzën e Ramosit!

Mediumet në Spanjë publikojnë lajmin se gjyqtari i ndeshjes mes Realit të Madridit dhe Barcelonës, Ernandez Ernandez, u largua nga “Santiago Bernabeu”, duke pasur me vete bluzën e Serhio Ramosit. Dihet, prej kohësh, historia se “mbretërorët” nuk i lënë, asnjëherë, pa dhurata gjyqtarët. Mediumet, tani, shkruajnë se gjyqtari Ernandez Ernandez nga stadiumi “Santiago Bernabe”, të

Vazhdoni leximin →