Edhe Georgina si Ronaldo, fiksimi pas trupit eshte mode familjare !

Georgina Rodriguez vazhdon të punojë me trupin e saj, pas lindjes së vajzës.

E dashura e Cristiano Ronaldos ka postuar një foto në rrjetet sociale së bashku me të birin e CR7, Cristiano Junior.

“Së bashku stërvitemi më mirë. Djali im do të jetë futbollisti më elastik në botë”, ka shkruar ajo në “Instagram”.

Këto stërvitje ata po i kryenin në dhomën e tre fëmijëve, vajzës së saj Alana Martina dhe binjakëve të Cristianos të lindur nga një nënë surrogate, Eva dhe Matteo