Nis ankandi për Vlahoviçin, Juventusi kërkon 80 milionë euro

Klubit italian i duhen para, ndërsa sulmuesi serb padyshim që do të ketë admirues, edhe pse nuk e tregoi gjithë potencialin në Torino. Dushan Vlahoviç mund të shkojë tek Bajerni, ashtu si Matijs De Ligt, ndërsa bavarezët kërkojnë një qendërsulmues, që kur iu largua Robert Levandovski. Juventusi kërkon 80 milionë euro për kartonin, ndërsa kriza financiare është e rëndë, bashkë me dënimet dhe përjashtimin nga Championsi.

Sfidanti.al