Juventusi ëndërron me dyshen e golit Kieza-Vlahoviç

Rekordmenët e titujve në Itali realizuan objektivin normal që kishin, kaluan në çerekfinale të Ligës së Europës, madje këtë herë bindshëm. Që pas barazimit në shtëpi 1-1 ndaj Nantës, ka pasur rezultate pozitive, 3-0 në Francë, 1-0 në Itali ndaj Frajburgut dhe tani fitore 2-0 në Gjermani. Golat ishin nga Dushan Vlahoviç me penallti dhe

Vazhdoni leximin →

Reali paska dështuar me Dushan Vlahoviçin!

Përveç tratativave të njohura botërisht, në orën e fundit të merkatos, klubet provuan edhe goditje të minutës së fundit. Një e tillë zbulohet nga mediat spanjolle. Sipas tyre, Reali Madridit provoi të rrëmbente Dushan Vlahovic nga Juventus.  Por oferta e klubit madrilèn nuk mjaftoi. Po sipas mediave shumë pranë skuadrës “Los Blankos”, kjo e fundit

Vazhdoni leximin →