Zaniolo harron Chiara Nastin, Sophie Codegoni, dashuria e re?

Pas mbylljes së historisë së dashurisë me Chiara Nastin, Niccolo Zaniolo bëhet sërish protagonist në kronikat e mediave rozë; Sophie Codegoni duket se është dashuria e re e futbollistit të talentuar të Romës. Ata janë pikasur në të njëjtin hotel në Romë, në të njëjtën ditë dhe këtyre treguesve u shtohen edhe ato të rrjeteve sociale kur Niccolo ka bërë ‘Like’ fotove të influenceres

Sfidanti.al