Tom Bredi pranon stresin dhe lodhjen mendore, por nuk përmend gruan e tij!

Flitet shumë këto kohë për një tjetër ndarje “të famshme”, atë mes yllit të futbollit amerikan dhe të ish-modeles Zhizelë Byndhen (Buenchen). Çifti ka kohë i martuar dhe ka fëmijë, por mediat shkruajnë se Zhizela është e mërzitur dhe se dy herë në një muaj është pikasur duke shkuar tek “shëruesi” i saj në Majemi. Tom Bredi, që është 42 vjeç, ka deklaruar se ka një stres të thellë dhe të vazhdueshëm, ndërsa ka shqetësim për shëndetin e tij mendor, ndërsa besohet se i shtoi dyshimet sepse nuk e përmendi aspak gruan në fjalët që tha.

Sfidanti.al