S.O.S Alice Goodwin, bashkëshortja e Pennant kërkon shtëpi

Quhet Alice Goodwin dhe është bashkëshortja e futbollistit Jermaine pennant. Bukuroshja Goodwin është në telashe të mëdha dhe është në kërkim të një banese. Bashkëshorti i saj ka mbetur sërish pa skuadër dhe tani ciftit do t’i duhet që të nisë gjithcka nga e  para. Po kush është Alice Goodwin? Bukuroshja që u përfol ca kohë në tabloidet britanike për një aventurë sentimentale me Cristiano Ronaldon, ka qenë një prej modeleve më të kërkuara nga revistat britanike, për t’u shndërruar në një WAG duke lidhur kurorë me Pennant që ishte pjesë e kampionatit të Singapor. Aty ai nuk i arriti objekltivat e tij pavarësisht pagës rekord prej 30 mijë Euro në muaj. Skuadra e tij u rendit në vendin e dytë ndërsa atij iu kërkua reduktimi i pagës. Një kërkesë që Pennant e refuzoi dhe u largua së bashku me Alice Goodwin, mbretëreshën e toplessit mungesën e së cilës duket se do ta ndjejnë në Singapor

sfidanti.al