‘Romeo e Julietta’ me serf; te dashuruarit gjenden pa jete te perqafuar

Nje cift serfistesh humbi jeten me rrethana te cuditshme. Behet fjale per Mishel Avila dhe Kristian Kent te cilet u gjeten pa jete teksa ishin ne shtrat te perqafuar. Sipas medias amerikane, dy viktimat kishin qene ne nje feste ne Newport Beach nje nate me pas dhe  kthyen ne banese  ne oret e para te mengjesit. Gjithcka tregon se shkaku i vdekjes se tyre eshte mbidoza e droges.

E para qe mesoi vdekjen tragjike te ciftit ishte nena e vajzes, Adriana Avila qe e ndjeu se dicka i kishte ndodhur se bijes pasi nuk kishte komunikuar me te gjate gjithe dites. Keshtu ajo shkoi ne banese ku gjeti edhe trupat.

‘Ishin dy te rinj te kendshem. Ishin si ‘Romeo e Julietta’. Vdiqen te perqafuar me  njeri tjetrin-tha babai i Mishel Avila per ‘Coast Report Online’. Vlen te theksohet se policia po e heton ende kete ngjarje qe i ka prekur te gjithe ne Newport Beach.

Sfidanti.al