Riz, e çmendur pas Veronës dhe Pacinit

E bukur dhe me dy pasione të forta. E para për selfie provokuese dhe tjetra për skuadrën e futbollit të Veronës. Elena Riz ka gjithçka që i duhet për të qenë mbretëreshë e rrjeteve sociale. 26 vjeçarja ka një fizik perfekt dhe vështrim të akullt, njihet si tifoze e zjarrtë e Hellas dhe veçanërisht e Pacinit, por është shpërthyese edhe në fotot me bikini. Ndërkohë që Riz numëron edhe 450 mijë ndjekës në Instagram.