Rikelme, nudo për të mbështetur burrin

Të apasionuarit e futbollit e mbajnë mend Botërorin e vitit 2010, kur ajo spikaste në shkallët e stadiumeve si tifozja më seksi. Që atëherë kanë kaluar 7 vjet dhe tashmë është e martuar me futbollistin Xhonatan Fabro, që luan me Jaguarët në kampionatin meksikan. Ndërsa tani, larisa Rikelme ka bërë publik një premtim: “Do të zhvishem nudo, nëse skuadra e burrit tim do të arrijë në finale”.