Mirtha Sosa, modelja që zhvishet për të festuar titullin e Realit të Madridit

Reali i Madridit në fundjavë fitoi titullin e 33 kampion të Spanjës duke bërë që në kryeqytetin spanjoll të shpërthejë festa. Por ajo që duket se është entuziazmuar më shumë është Mirtha Sosa, modelja paraguajane e ‘Playboy’. E njohur si një tifoze e zjarrtë e ‘Los Blancos’, për Mirtha Sosën, Cristiano Ronaldo është Zoti i saj, ndërsa skuadra, pasioni i saj. Për këtë arsye bukuroshja nga Paraguaji festoi me entuziazëm suksesin e Realit të Madridit. Dhe për të treguar lumturinë e saj, Mirtha publikoi disa foto ku ajo shfaqej praktikisht nudo për të uruar skuadrën e Florentino Perez për këtë sukses që sikurse Reali edhe ajo e priste prej 5 vitesh

sfidanti.al