Lejna Rouds nuk deshi një “mbrëmje treshe” me yllin e NBA-së

Saktësisht ishte një basketbollist i Bruklin Netsave, ndonëse gruaja nuk e jep emrin. Ajo që flet ëshët Lejna Rouds (Lana Rhoades), një artiste e filmave për të rritur (ndoshta erotikë apo porno?). Lejna u ftua nga njëri prej yjeve të Bruklinit për një darkë romantike që mund të kishte përfundim në ndonjë dhomë hoteli, por në restorant i ndodhi diçka jo shumë e këndshme, siç thotë vetë. Lejna tregon se basketbollisti kishte ftuar edhe një grua tjetër, si “mbështetje”. “Nuk është hera e parë që më ndodh, – tha ajo, – por, nuk më pëlqen kjo gjë. Darka ishte shpifësirë, sepse nuk na priu biseda, dhe në fund, ai u largua duke marrë me vete gruan tjetër. Nuk dihet se cili yll i Bruklinit ishte, ndërsa ekipi njujorkez ka emra të njohur si Durant, Irvin dhe Harden.

Sfidanti.al