Eva e Adamit? Jo, kjo është Eva e Ronaldos, Mesit dhe Grizmanit

Eva Longoria do të bëjë disa shokë më shumë në rrjetet sociale, kur të zbresë në skenë me lojtarë si Ronaldo, Messi dhe Griezmann

Cristiano Ronaldo, Lionel Messi dhe Antoine Griezmann duhet të ndihen të privilegjuar pasi do të jenë në podium në gala mbrëmjen e FIFA-s së bashku me aktoren e famshme, Eva Longoria, e cila duket se do të bëjë disa shokë më shumë në rrjetet sociale.

Pranin në ceremoninë e FIFA-s e ka vërtetuar vet aktorja përmes rrjeteve sociale.