Emily: jeta e saj e mrekullueshme, por me një të dashur pak…’te neveritshëm’

Emily Ratajkowski bëhet sërish protagoniste e kësaj vere të nxehtë me fizikun e saj. Aktorja amerikane ishte me pushime në Itali së bashku me të dashurin e saj që rezultoi një personalitet unik. Emily nuk nguroi në asnjë moment të postonte foto të saj në rrjetet sociale gjatë qëndrimit në vendin e Apenineve, foto që tregojnë edhe njëherë format perfekte të saj , ndërkohë që i dashuri i saj është pikasur nga paparazzët duke u përtypur e me gishtat në hundë duke u bërë  qesharak. Por ky personazh, që quhet Jeff Magid dhe që është muzikant dhe producent është i lidhur prej disa vitesh me Emily dhe ndoshta është ai që tallet me të tjerët….

Sfidanti.al