Diego Simeone, të kanë mbetur më “fishekë” tani pas martese?!

Një baba me pesë fëmijë vendosi të martohej për së dyti. Ishte Diego Pablo Simeone që shkëmbeu, më në fund, unazat me të dashurën e tij prej 5 vitesh, Karla Pereirën, e cila i ka dhuruar dy fëmijë. Ceremonia e martesës ishte tërësisht e rezervuar, aq sa mund të thuhet sekrete, dhe më pas çifti shkoi me pushime në Karaibe. Modelja argjentinase u njoh me Simeonen në 2014, dhe më pas u fejuan në fillim të këtij viti.

Trajneri 49-vjeçar i Atletikos së Madridit ka dy vajza me Karlës, Françeskën 3-vjeçare dhe Valentinën e lindur në shkurt. Simeone dhe gruaja 33-vjeçare do të bëjnë edhe një ceremoni më publike të martesës në Toskanë të Italisë. Ai ka 3 fëmijë nga martesa e mëparshme me Karolina Baldinin, që të tre djem. Nuk dihet nëse trajnerit i kanë mbetur më “fishekë” tani pas martesës së dytë.

Sfidanti.al