Cibulkova me raketë, ndryshe nga ajo vajza e Maldiveve

Me raketë në dorë është më shumë e frikshme për kundërshtaret, në plazh, me rroba banjo është një pamje e mirëpritur nga të gjithë. Tenistja bukuroshe Dominika Cibulkova është duke u relaksuar në plazhet e ishujve Malvide.  Cili do të thoshte se ajo nuk meriton një pushim argëtues, sidomos pas triumfit në turneun e WTA në Singapur.

Dhe ajo  ka një sens të lindur, për të ndarë pushimet me simpatizantët e saj, pasi është shumë e lidhur me rrjetet sociale.