Chiara Nasti lajmëron rikthimin e Zaniolos: Duhet edhe pak, go dashuria ime

Kur do të kthehet në fushën e lojës Nicolò Zaniolo? Kjo është pyetja që bëjnë shumë tifozë të Romës dhe së cilës i përgjigjet e dashura e mesfushorit italian të skuadrës verdhekuqe, Chiara Nasti nëpërmjer një mesazhi në rrjetet sociale.

‘Duhet edhe pak, go, dashuria ime-shkruante në mesazhin e saj në Instagram Story, influencerja bukuroshe

Sfidanti.al