Trajneri i Brazilit, Tite, i lodhur me Mesin.. e largon nga treshja

Tite ka votuar Cristiano Ronaldon për lojtarin më të mirë të vitit

Përzgjedhësi i Brazilit, Tite ka treguar votat e tij për lojtarin më të mirë të vitit 2016.

Tite ka votuar Cristiano Ronaldon të parin, sulmuesin e tij Neymar të dytin dhe të tretin futbollistin e Atletico Madridit, Antonie Griezmann.

Befasi është se, në treshen e Tites nuk bënë pjesë ylli i Barcelonës, Leo Messi.