Goli i dhunshëm i Kuadrados që u bë hit nga rituali i kërcimit

Cili ishte  më i bukur goli i dhunshëm në portën e Handanoviçit apo kërcimi krejt i veçantë kur Huan Cuadrado ka shënuar golin e vetëm dhe të fitores në derbin ndaj Interit në Juventus Stadium. Të  dy plotësonin më së mirë njëri-tjetrin dhe Interi vetëm me një gol të tillë mund të humbiste atë ndeshje.

Ai pas golit që shënoi, vrapoi në kënd të fushës, ku festoi golin me një kërcim shumë të veçantë, që është bërë hit në rrjetet sociale.