Yjet e Mançesterit, pacientët që bëjnë me zemër Murinjon,

Manchester United dhe West Bromwich Albion do të përballen sot ne ora 16:00 në kuadër të javes së 29-të të Premierligës.

 Tabloidit britanik, The Guardian, ka publikuar formacionet e mundshme të të dy skuadrave, deh shumë gjëra nuk kalojnë pa bërë përshtypje.

Jose Mourinho në këtë takim do të luajë pa pesë yje: Zlatan Ibrahimovicin, Ander Herreran, Paul Pogban, Chris Smalling dhe Phil Jones.

Kurse, në dyshim mbetet edhe paraqitja e Wayne Rooneyt, që do të thotë se yjet kanë mbushur infermierinë dhe jo fushen..