Milan, Ibrahimovic tallet në rrjetet sociale: Ja rezonanca manjetike e imja

Fati nuk ishte aspak me Zlatan Ibrahimovic në këtë fund sezoni. Dëmtimi në gju I pësuar në ndeshjen ndaj Juventusit e pengoi suedezin që të ndihmonte Milanin në garën për Ligën e Kampioneve dhe për të marrë pjesë në Euro 2020 me përfaqësuesen e vendit të tij. Po ndërsa vijon procesin e riaftësimit, Ibrahimovic e cdramatizon situatën duke përdorur ironinë e tij të zakonshme

‘Ja rezultati i rezonancës manjetike-shkruante Ibrahimovic në rrjetet sociale duke treguar foton e një…gishti të mesit

Sfidanti.al