Ronaldo me librin dhe çajin e tij, fantazma nuk i ndahet përsëri..

Kristiano Roanldo ka qenë viktimë e disa tifozëve të Barcelonës dhe Leo Messit, pasi u dha asist vetë.

Ylli i Real Madridit, Cristiano Ronaldo ka postuar një foto në Facebook, ku tregon se është duke pirë qaj dhe duke lexuar librin e tij.

“Duke pirë çajin tim dhe duke lexuar librin tim”, ka shkruar Ronaldo.

Kjo u ka mjaftuar disa tifozëve kreativ të Barcelonës dhe Leo Messit, të cilët ia kanë ndryshuar çorapet dhe kopertinen e librit që ishte duke lexuar.

Çorapet ia kanë bërë të Barcelonës, ndërsa kopertina e librit ishte me foton e Leo Messit.