‘Nejmar je qaraman’ dhe ja kunderpergjigjja e sulmuesit

Shenimi i golave nga Nejmar, sidomos ne Ligue 1, nuk perben me lajm. Kete radhe braziliani eshte bere protagonist ne rrjetet sociale me festimin e golit te shenuar me ndeshjen qe Paris Sen Zhermeni zhvilloi me Nim te shtunen.

Nejmar pasi shenoi golin e tij shkoi ne drejtim te tifozerise se Nim ku ishte vendosur nje parrulle ku shkruhej: ‘Nejmar, qaramani i Boterorit’ duke imituar gjestin e te qarit. Nje festim ky qe nuk u pelqeu aspak tifozeve, nderkohe qe video e tij po ben xhiron e te gjithe botes.

Sfidanti.al