Franca i sjell edhe humorin Balotelit, dëgjoni krahasimin e tij

Mario Baloteli po vijon karrierën në Francë te Nice, por ai është gjithmonë i lidhur me Italinë. Në ditën e fundit, ai ka ndjekur emisionin e merkatos në “Sky”, teksa nuk ka ngurruar t’i bëjë dhe komplimente moderatores.

Laura Barth ishte prezantuesja e një prej emisioneve të njohur të gjigantit italian, teksa Baloteli postoi në profilin e tij.

“Vajzat në Sky Sport calciomercato janë më interesante se transferimet që u bën deri më tani”, ishe shkrimi i Balotellit.

Ndoshta kjo ka qenë një mënyrë me stil për t’i bërë përshtypje prezantueses së njohur,