Ronaldo është galaktik edhe para pasqyrës..me flokët

Ronaldo i kushton gjithmonë rëndësi pamjes dhe flokët e ndihmojnë per golat, kështu thonë disa.

Ylli i Real Madridit, Cristiano Ronaldo, njihet si një njeri që i kushton shumë rëndësi dukjes.

Madje tashmë shumë lojtarë kanë konfirmuar se portugezi qëndron shumë minuta para pasqyrës para çdo ndeshjeje, transmeton Gazeta Express.

Ronaldo së fundmi ka publikuar një foto në rrejtët sociale, duke treguar kështu ndoshta edhe stilin pak më ndryshe të flokëve, e që do ta shohim në fushë të dielën në sfidën ndaj Alaves.