Rakititiç midis brengosjes dhe ..sperancës tek Barcelona

Mesfushori kroat shpreson se do të rinovojë kontratën me Barcelonën dhe kjo nuk do te vonoje.

Mesfushori kroat, Ivan Rakitic, nuk është i “brengosur” për reduktimin e ndeshjeve nga trajneri Luis Enrique, i cili është i gatshëm të nënshkruajë kontratë të re, shkruan Goal.com, transmeton Gazeta Express.

“Shpresoj të vazhdojë këtu edhe për shumë vite. Dua të rinovoj kontratën me Barcelonën”, deklaroi kroati