Kanë 9 vite që luajnë bashkë, as Ramosi nuk e njeh mirë Ronaldon!

Serhio Ramosi dhe Kristiano Ronaldo kanë 9 vite që luajnë bashkë te Reali i Madridit dhe, madje, e dallojnë njeri-tjetrin edhe nga mënyra sesi marrin frymë, por, sikurse doli, kjo nuk përbën garanci se ata ia njohin njëri-tjetrit të gjitha shprehitë, sidomos, kur veshin bluzat e përfaqësueseve të vendeve të tyre respektivë.

Në momentin, kur Ronaldo do të gjuante penalltinë, Ramosi i tregoi portierit të tij, De Hean, anën se nga duhej të hidhej ai dhe e degjoi, u hodh në atë anë dhe e “hëngri”!

Sfidanti.al