Frikë për Neymar, tentojnë t’i rrëmbejnë vajzën

Nëymar po kalon një periudhë aspak të qetë në Brazil ku përveç divorcit të mundshëm nga Bruna Biancardi, por përballet edhe me keqbërësit. Disa persona ende të panjohur kanë tentuar të rrëmbejne vajzën e sapolindur dhe të fejuarën e sulmuesit që vazhdon të qëndrojë në shtëpi pas operacionit në gju për shkak të një dëmtimi të rëndë në ndeshjen e Selecaos.

Ngjarja u regjistrua në periferi të San Paolos kur tre njerëz të armatosur hynë në shtëpinë e Brunës, e cila ndodhej atz bashkë me vogëlushen Mavie. Për fat të mirë ato nuk ndodheshin në banesë.

sfidanti.al