Botërori i Klubeve, Bayern mëson rivalët e tij

Bayerni i Mynihut do të nisë Botërorin e Klubeve si favoriti kryesor me evenimentin që do të zhvillohet në shkurt në Katar dhe më konkretisht në 4-13 shkurt. Skuadra e drejtuar nga Hansi Flick mësoi kundërshtarët e tij në shortin e hedhur nga FIFA me kampionët e Gjermanisë që do të luajnë në gjysmëfinale  me

Vazhdoni leximin →