Egjipti, Salah kthehet cështje shtetërore

Nuk ka hapa prapa, Egjipti ka ndërmend të grumbullojë Salah për në turneun e futbollit në Lojërat Olimpike të Tokios dhe tashmë e ka kthyer atë në një cështje shtetërore. Trajneri i skuadrës së U23 të Egjiptit , Shawky Gharib konfirmoi për AFP se ka pëlqimin e sulmuesit për t’u grumbulluar me përfaqësuesen. ‘Dua të

Vazhdoni leximin →

Mohamed Salah: Më e keqja e Liverpulit ka kaluar

Tetë humbje në 14 ndeshjet e fundit është një rezultat që do të turpëronte edhe një ekip për mbijetesë, jo më kampionen në fuqi të Anglisë, por ja që kjo gjë ndodhi dhe Liverpuli duhet të bëjë kthesë. Sulmuesi kryesor i ekipit, Mohamed Salah, beson se kjo gjë do të ndodhë, dhe e merr optimizmin

Vazhdoni leximin →