Ronaldo, pse habitesh me “sensin e biznesit” të Florentino Perezit?!

Më në fund, tregoi të vërtetën “lakuriq”, pra se çfarë mendon për ish-punëdhënësin e tij. Kristiano Ronaldo i “qendisi” një karakteristikë aspak për t’u pasur zili, Florentino Perezit, presidentit të Realit të Madridit, duke e quajtur një njeri pa zemër, veçse habia është se përse portugezi qenka çuditur kaq shumë. “Perez më shikonte gjithnjë vetëm

Vazhdoni leximin →

Aksionerët e Realit po e shohin me dyshim Florentino Perezin!

Reali i Madridit tani, me të vërtetë, preku fundin, pasi pësoi një humbje turpëruese 5-1 në stadiumin “Kamp Nou” të rivalit të vet më të madh, Barcelona. Por, sidoqoftë, “gurët dhe drurët” nuk po fluturojnë vetëm në drejtim të trajnerit Hulen Lopetegi, por, më shumë në drejtim të presidentit të Realit, Florentino Perez, tek i

Vazhdoni leximin →

Ky Perez bën shaka pa kripë: Do ta kthejmë Ronaldon?!

Presidenti i Realit të Madridit, Florentino Perez, tani duket se është bërë pishman që e ka shitur Kristiano Ronaldon, duke deklaruar se dyert e Realit janë gjithnjë të hapura për futbollistin portugez dhe se klubi madridas shpreson se një ditë ai do të kthehet përsëri. Në një prononcim në “El Chiringuiito”, Floretino Perezi theksoi se

Vazhdoni leximin →