Kukësi bën ritualin, shkarkon trajnerin Orges Shehi, zgjedh Skënder Gegën!

Vendimi që pritej nuk vonoi. Orges Shehi nuk është më trajner i Kukësit, dhe klubi verior e njoftoi zyrtarisht veprimin me postimin ne faqen e tij në rrjetet sociale. Ish-portieri i shquar i Skënderbeut dhe i kombëtares, dhe ish-trajneri i Skënderbeut shkarkohet nga detyra pesë muaj pasi mori në dorë skuadrën nënkampione të Shqipërisë. Presidenti

Vazhdoni leximin →