‘The day after KO’; Lotito tërbohet, Lazio drejt një grumbullimi të gjatë?

Claudio Lotito është tërbuar, ai që donte me forcë rikthimin e kampionatit me iluzionin e titullit kampion, tani gjendet përballë një skuadre të copëtuar fizikisht, psikologjikisht  në kufirin e një krize nervore dhe me kualifikimin në Champions ende për të siguruar. Me të drejtë ai pretendon dhe dëshiron shpjegime për këtë gjendje. Post-sfida me Sassuolon

Vazhdoni leximin →

Mourinho-Tottenham në krizë, për dështimin e një blerjeje

Jose Mourinho nuk po ndihet shumë i kënaqur te Tottenhami. Trajneri portugez po kërkon të bëjë disa blerje për të përforcuar skuadrën për sezonin e ardhshëm, megjithatë një prej dëshirave të 57 vjecarit nuk iu realizua dhe bëhet fjalë për Meunier. Futbollisti belg ishte një prej lojtarëve të kërkuar nga trajneri i Hotspurs prej muajsh.

Vazhdoni leximin →