Sarri: Më pëlqen Pogba, por nuk jam unë drejtori sportiv

Trajneri i Juventusit, Mauricio Sari, e pranon se atij i pëlqen Pol Pogba, por, siodoqoftë, vë në dukje se ai është një futbollist që i përket Mançester Junajtidit. “Me të vërtetë, mua më pëlqem Pogba, por ai është lojtar i Junajtidit. Unë nuk jam drejtor sportiv dhe nuk mund të them sesi është situata”, deklaroi

Vazhdoni leximin →